Vzhľadom k obmedzeniu prevádzky počas vianočných sviatkov dochádza ku zmene v odosielaní zásielok. Objednávky prijaté po 21.12.2022 budú odoslané najskôr 4.1.2023. Ďakujeme za pochopenie.

disiCLEAN SPORT & SPA WIPES

 
Akcia Zväčšiť
 

(BEZCHLÓROVÉ DEZINFEKČNÉ OBRÚSKY)

Dostupnosť Skladom
Variant
Môžeme doručiť do
6.2.2023
Bežná cena €4,90
Ušetríte €0,24 (–5 %)
Cena €3,85 bez DPH
€4,66    
Značka H2O COOL
Kategória Verejné priestory
 

Dezinfekčný obrúsok je určený k okamžitému použitiu pre rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov, zariadení, nástrojov a ťažko prístupných miest postrekom. Bol vyvinutý špeciálne pre dezinfekciu sáun, masážnych lôžok, zariadení vo fitness a wellness (karimatky, žinenky, tatami, rukavice, chrániče, športová obuv a pod.), kozmetických salónov, zariadenia bazénov a víriviek. Účinok je až po dobu 7 dní. Nepoškodzuje materiály ako sklo, drevo, koža, plast, papier, textil, guma, kov a pod. 

Vlastnosti: Je nehorľavý, nespôsobuje koróziu. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehyd, fenol, lúh , formaldehyd, ťažké kovy.

Návod na použitie: Povrch ošetřete vlhčeným ubrouskem. Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. 

Účinky: Eliminuje široké spektrum mikroorganizmov, má baktericídne (vrátane TBC, Legionella), virucídne (obalené vírusy), mykobaktericídne účinky. Veľmi účinne odstraňuje pachy. Čas potrebný pro biocídny účinok je 30 minút alebo do zaschnutia, pre virucídny a mykobaktericídny 60 minút.


Bezpečnostný list TU