Vzhľadom k obmedzeniu prevádzky počas vianočných sviatkov dochádza ku zmene v odosielaní zásielok. Objednávky prijaté po 21.12.2022 budú odoslané najskôr 4.1.2023. Ďakujeme za pochopenie.

Doprava a platba

Platba

Dobierka – Platba v hotovosti pri prevzatí zásielky od prepravcu. Cena tohto druhu platby je 1,15 € vrátane DPH.

Platba vopred (bankový prevod) – variabilné číslo je číslo objednávky. Tovar sa zasiela až po pripísaní prostriedkov na účet prevádzkovateľa. Číslo účtu – Komerční banka: 123 – 2278860207/0100, IBAN: CZ13 0100 0001 2322 7886 0207, SWIFT: KOMBCZPP. Platba vopred musí doraziť na náš účet do 5 pracovných dní. V opačnom prípade bude objednávka stornovaná. V prípade zmluvných partnerov, štátnych inštitúcií a štátnych firiem možno platiť s odloženou splatnosťou, tzn. až po dodaní tovaru – po dohode.

Doprava

Dopravní služba WEDO

  • do 5 kg - 6,5 € vrátane DPH
  • 5 až 20 kg - 8 € vrátane DPH
  • 20 až 30 kg - 12 € vrátane DPH

Nad 200 € DOPRAVA ZADARMO

Tovar bude odoslaný najneskôr nasledujúci pracovný deň, týka sa len tovaru, ktorý je aktuálne skladom v požadovanom množstve, a objednávok prijatých a potvrdených do 9. hodiny. Dopravná spoločnosť avizuje doručenie tiež e-mailom a SMS s kontaktom na vodiča v deň dodania.

Objednávka

Po odoslaní objednávky Vám bude obratom odoslaný automatický potvrdzujúci
e-mail, že vašu objednávku registrujeme. Po našom spracovaní objednávky, ktoré prebieha len v pracovnom čase, Vám zašleme e-mailom potvrdenie o akceptácii vašej objednávky alebo návrh na nutnú úpravu vašej objednávky, čo je zhodné s uzatvorením kúpnej zmluvy alebo návrhom na jej uzatvorenie. V čo najkratšom termíne, bežne najneskôr do 6 pracovných dní bude tovar odoslaný alebo budete kontaktovaní buď telefonicky, alebo e-mailom o spôsobe a termíne dodania objednaného tovaru.

Objednávku tovaru možno uskutočniť takto:

Prostredníctvom stránky internetového obchodu www.ntvservices.cz – odporučené

Objednávka telefonicky, e-mailom je možná iba pre registrovaných zákazníkov po predchádzajúcej dohode, alebo v prípade korekcie už uskutočnenej objednávky niektorým zo spôsobov vyššie. Ďakujeme za pochopenie. Týmto sa snažíme predísť nedorozumeniu pri tvorbe objednávky či už vo voľbe položky, v počte alebo fakturačných č dodacích údajov.

Opravu či zmenu fakturačných údajov objednávateľa na daňovom doklade možno požadovať do 14 dní od nákupu, a to len písomne na e-mail: info@ntvservices.cz a nový doklad bude zaslaný za poplatok e-mailom. V prípade požiadavky na zaslanie dokladu poštou, bude tento doklad zaslaný na dobierku v cene poštovného.