Teraz 20% ZĽAVA na všetky produkty. Viac informácií TU

Flowflex 1ks SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test - Samotest

 
Akcia Novinka Zväčšiť
 

Testy určené na samostatné testovanie laikom.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
8.7.2022
Bežná cena €3,74
Ušetríte €0,75 (–20 %)
Cena €2,99 bez DPH
€2,99    
Kategória Ochrana zdravia
 

Flowflex test na antigén v nosovom tampóne - Samotest

Registrovaný na SÚKL.

Rýchly antigénový test SARS-CoV-2 je kvalitatívna membránová chromatografická imunometóda na kvalitatívnu detekciu nukleokapsidového proteínového antigénu vírusu SARS-CoV-2 vo vzorkách nosových výterov priamo od osôb, u ktorých poskytovateľ zdravotnej starostlivosti vyslovil podozrenie na COVID-19 počas prvých 7 dní od objavenia sa príznakov.


Rýchly antigénový test na nosové výtery. Toto nie je test výterom z nosohltanu. Tampón sa vykonáva vpichom iba 2,5 cm. 

Klinická citlivosť, špecifickosť a presnosť testu:

Relatívna citlivosť: 97,1 % (93,1-98,9 %)*
Relatívna špecifickosť: 99,5 % (98,2-99,9 %)*
Presnosť: 98,8 % (97,6-99,5 %)*
 

Súprava obsahuje:

Testovacia kazeta
skúmavka s extrakčným pufrom
jednorazový merací prístroj
vrece na odpad
príbalový leták
 

Interpretácia výsledku:

Negatívny: zobrazí sa len kontrolný riadok (C) a testovací riadok (T) sa nezobrazí. To znamená, že sa nezistil žiadny antigén SARS-CoV-2. Negatívny výsledok testu znamená, že v súčasnosti pravdepodobne nemáte ochorenie COVID-19. Pri kontakte s inými osobami naďalej dodržiavajte všetky príslušné pravidlá a ochranné opatrenia. Infekciu môžete mať, aj keď je test negatívny. Ak máte podozrenie, zopakujte test po 1 až 2 dňoch, pretože koronavírus sa nedá presne zistiť vo všetkých štádiách infekcie.

Pozitívne: Zobrazí sa kontrolný riadok (C) a testovací riadok (T). To znamená, že bol zistený antigén SARS-CoV-2. POZNÁMKA: Každá slabá čiarka v oblasti testovacej čiarky (T) by sa mala považovať za pozitívnu. Pozitívny výsledok testu znamená, že je veľmi pravdepodobné, že v súčasnosti máte ochorenie COVID-19. Okamžite kontaktujte svojho lekára/lekárnika alebo miestne oddelenie zdravotníctva. Dodržiavajte miestne pokyny pre vlastnú izoláciu. Mal by sa vykonať potvrdzujúci PCR test.

Neplatné: Kontrolný riadok (C) sa nezobrazuje. Pravdepodobným dôvodom neplatného výsledku je nedostatočný objem vzorky alebo nesprávna operácia. Znovu si prečítajte pokyny a zopakujte test s novou kazetou. Ak sú výsledky testu stále neplatné, kontaktujte svojho lekára alebo testovacie centrum COVID-19.
 

Pokyny nájdete TU

 

Hmotnosť 0.02 kg