Teraz 5% ZĽAVA na všetky produkty.

SANIT all – AIR

 
  • 1 z 2
 
Dostupnosť Skladom
Variant
Môžeme doručiť do
27.9.2022
Bežná cena €36,93
Ušetríte €1,85 (–5 %)
Cena €28,99 bez DPH
€35,08    
Značka NTV Services s.r.o.
Kategória Dezinfekcia povrchu
 

SANIT all - AIR je tekutý bezchlórový dezinfekčný roztok špeciálne upravený na okamžité použitie pre rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov, bežných povrchov a ťažko prístupných miest fogovaním (zahmlievaním). Touto aplikáciou sa dosahuje vysoká kvalita dezinfekcie, pri nízkej spotrebe dezinfekčného roztoku. Tento spôsob aplikácie je vysoko efektívny. Je charakteristický silnou baktericídnou a virucídnou účinnosťou (obalené vírusy) bez negatívnych vplyvov na akékoľvek ošetrované materiály (sklo, drevo, kovy, plasty, papier, textílie, guma...) 

Vhodné využitie: školstvo, verejná správa, rekreačné a ubytovacie zariadenia, športové haly, verejná doprava, oblasť veterinárnej hygieny (na bežných povrchoch a podlahách v ambulanciách, čakárňach a pod.) poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel a oblasť potravín a krmív. Po dezinfekcii materiálov a všeobecných povrchov, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami je po­trebný oplach pitnou vodou.

Vlastnosti: Je nehorľavý, nepoškodzuje žiadne materiály - je nekorozívny. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly.

Účinky pri bežnom znečistení: virucídne 60 min. (obalené vírusy), bakteri­cídne 30 min.

Použitie: Po aplikácii dezinfekčného roztoku fogovaním (zahmlievaním) nechajte prípravok pôsobiť až do zaschnutia. Počas aplikácie sa nesmú nachá­dzať ľudia alebo zvieratá v ošetrovanom priestore. Vstup do dezinfikovaného priestoru sa odporúča po 60 min. po aplikácii.

Dávkovanie: Prípravok sa ďaľej neriedi a aplikuje sa priamo do nádrže fogova­cieho zariadenia.

Karta bezpečnostných údajov TU