Teraz 5% ZĽAVA na všetky produkty.

SANIT all ALCO Clean

 
Akcia Zväčšiť
 
Dostupnosť Skladom
Variant
Môžeme doručiť do
2.12.2022
Bežná cena €19,22
Ušetríte €0,96 (–5 %)
Cena €15,09 bez DPH
€18,26    
Značka NTV Services s.r.o.
Kategória Čistiaca chémia
 

Alkoholový čistiaci prostriedok na čistenie všetkých typov umývateľných podlahových krytín, zanecháva sviežu vôňu. Vhodný aj na lesklé povrchy, na ktorých nezanecháva stopy, naopak, podporuje ich lesklý vzhľad. Návod na použitie. Pri silnejšom znečistení možno veľkosť dávky upraviť podľa potreby. Nepoužívajte na podlahy ošetrené polymérom alebo inými ochrannými prostriedkami!

VAROVANIE!
Nebezpečné zložky: izopropanol, etoxylované alkoholy C12-14.

Zloženie: 5-15 %: neiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5 %. Aniónové povrchovo aktívne látky, EDTA a jej soli, parfum, 2-bróm-2-nitropropán-1,3-diol, cit- ronellol, hexyl-cinnamal, linalool, 2-(4-terc-butylbenzyl) propionaldehyd

Horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi vznietenia. Zákaz fajčenia. Nádobu udržiavajte tesne uzavretú. Noste ochranné okuliare. V PRÍPADE POŠKODENIA OČÍ: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú na mieste a ak sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie.

Nespotrebované zvyšky zlikvidujte ako nebezpečný odpad. Použite do 24 mesiacov.

od dátumu na obale.

1 paleta: 99 ks. 

1 paleta na palete: 33 ks