Teraz 5% ZĽAVA na všetky produkty.

SANIT all PROFI – N

 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 2
 
Dostupnosť Skladom
Variant
Môžeme doručiť do
27.9.2022
Bežná cena €75,21
Ušetríte €3,76 (–5 %)
Cena €59,05 bez DPH
€71,45    
Značka NTV Services s.r.o.
Kategória Dezinfekcia povrchu
 

SANIT all PROFI-N (nepenivý) je tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok pre dezinfekciu a strojové umývanie všeobecných povrchov a podláh v domácnosti, v ubytovacích zariadeniach, v potravinárstve, školstve, v sanitárnej oblasti, vo veterine (len baktericídna účinnosť), v zdravotníctve (všeobecné povrchy a podlahy v ambulanciách, čakárňach a pod.), v športových odvetviach a v stravovaní. Prostriedok sa vyznačuje dobrou odmasťovacou schopnosťou. Pri nízkých koncentráciách pracovného roztoku nie je nutný následný oplach vodou. Po dezinfekcii materiálov a všeobecných povrchov, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami je potrebný oplach pitnou vodou. Je charakteristický silnou baktericídnou, fungicídnou (protiplesňovou) a virucídnou účinnosťou (obalené vírusy).

Vlastnosti: Je nehorľavý, nespôsobuje koróziu. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehyd, fenol, lúh, formaldehyd ani ťažké kovy. Dokonale odstraňuje zápach organického pôvodu.

Účinky pri čistých podmienkach: vírucidne 60 min. (obalené vírusy), baktericídne 30 min., fungicídne a luverocídne 30 min.

Možnosti použitia: všetky typy podláh a povrchov (umakart, smaltované povrchy, keramika, prírodné a umelé kamene, nerez, hliník, sklo, kov). 

Dávkovanie: 30-50 ml/1 liter vody

Karta bezpečnostných údajov TU