Teraz 5% ZĽAVA na všetky produkty.

SANIT all - PROFI

 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 3
 
Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
Môžeme doručiť do
27.9.2022 27.9.2022
Bežná cena €19,18 €73,82 od €19,18
Ušetríte €0,96 (–5 %) €3,69 (–5 %) €3,69 (–5 %)
Cena €15,06 €57,96 od €15,06 bez DPH
€18,22 €70,13 od €18,22    
Značka NTV Services s.r.o.
Kategória Dezinfekcia povrchu
 

Tekutý dezinfekčný prostriedok pre rýchlu dezinfekciu všeobecných povrchov a podláh v domácnosti, v priemysle, v ubytovacích zariadeniach, v školstve, v sanitárnej oblasti, vo vzduchotechnike, v zdravotníctve (všeobecné povrchy a podlahy v ambulanciách, čakárňach a pod.), vo veterine (len baktericídna úinnosť), v športových odvetviach a v stravovaní. Je charakteristický silným antibakteriálnym a antivírusovým účinkom (obalené vírusy). Nepoškodzuje materiály (ako sklo, dreva, koža, plast, papier, textil, guma, kov a pod.).

Vlastnosti: Je nehorľavý, nespôsobuje koróziu. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehyd, fenol, lúh a formaldehyd. Je pH neutrálny. Je odolný vůči teplotám od 0 po 250°C. Keď zamrzne, po rozmrazení je znovu účinný. Je účinný v spektre A, T, M. Účinne likviduje baktérie, vírusy (obalené), kvasinky a odstraňuje zápach, ktorý vzniká rozkladom alebo kvasením. 

Návod na použitie a dávkovanie: SANIT all PROFI môže byť aplikovaný postrekom, rozprašovaním, fogovaním - hmlením, primiešaním do kvapaliny, tlakovým premýváním, ručným a strojným umývaním, natieraní, namáčaním aj praním, Plocha pred aplikaciou musí být bez znečistenia. Po aplikácii na ošetrovanú plochu nechajte pôsobiť minimálne 30 minút. Po dezinfekcii materiálov a všeobecných povrchov, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami je potrebný oplach pitnou vodou. Počas aplikácie fogovaním v miestnosti nesmú byť ľudia, zvieratá, a ni sú odporúčané ani otvorené potraviny.

Riedenie podľa tabuľky:

Koncentrácia Pomer SANIT all PROFI / voda Účel - účinnosť
2 % 20 ml / 1 L Odstraňuje baktérie
5 %  50 ml / 1 L Odstraňuje baktérie a vírusy (obalené vírusy)
10 %  100 ml / 1 L  Odstraňuje baktérie, vírusy (obalené vírusy), kvasinky a ložiská a zhluky nákaz

 
Účinky: Eliminuje široké spektrum mikroorganizmov - má baktericídne, virucídne (obaľené vírusy) účinky. Veľmi účinne odstraňuje pachy. Čas potrebný pro biocídny účinok na baktérie je 30 minút, na vírusy (obalené) je 60 minút.

Karta bezpečnostných údajov TU